raty 0% na meble

Oferujemy możliwość zakupu na raty bez wychodzenia z domu. Proponujemy bardzo atrakcyjny kredyt ratalny PROMOCJA 3x0%1 (bez odsetek, prowizji i ubezpieczenia). Spłacasz tylko wartość towaru nawet w 10 ratach bez żadnych dodatkowych kosztów! Np. za towar o wartości 1500 zł zapłacisz w 10 miesięcznych ratach po 150 zł!

Oblicz ratę

Procedura zakupów na raty jest uproszczona do minimum i składa się z następujących kroków:

Oferta ratalna Santander Consumer Bank:

* promocja ratalna 3x01 nie łączy się z innymi aktualnymi promocjami.

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 3x0, zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 25.06.2024 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1 000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 01.01.2024 r. do dnia 31.12.2024 r.

JAJO STRUSIA J.M.J. Ciszewscy sp.j. występująca w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem JAJO STRUSIA J.M.J. Ciszewscy sp.j. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl